Pojďme hrát basketbal se Snakes!


Víte, kdo je Lebron James, Steven Curry nebo Tomáš Satoranský? Co je to NBA?
Neznáte-li odpovědi na první otázky, tak to nevadí. U Nás se je dozvíte i spolu s ostatními zajímavostmi.

Chtěli byste ale zažít ten báječný pocit, když míč, který vystřelíte na koš v poslední sekundě zápasu, proletí obroučkou a rozhodne o vítězství Vašeho týmu? Chtěli? Klíčem k tomuto úspěchu je jedině poctivý trénink a takový trénink si s Námi můžete vyzkoušet. Přijďte. Pusťte se do toho naplno a splňte si svůj sen!

Přestože hrajeme basketbal, tak si u Nás vyzkoušíte různé míčové hry a dokonce i judo a plavání. To všechno se totiž k basketbalu náramně hodí a můžete to vyzkoušet na Našich trénincích, soustředních a letních kempech spolu s nejlepšími trenéry mládeže z České republiky, ale i ze světa. Takové možnosti dnes nabízejí frýdecko-místečtí Snakes svým svěřencům.

Stačí najít v sobě malý kousek odvahy a přijít na některý z Našich tréninků na místních školách. Můžete začít s Námi hrát již od pěti let. Na věku nezáleží! Pro starší zájemce máme družstvo, kde si můžou basketbal vyzkoušet, i když ho neznají nebo se k němu chtějí vrátit.

Veškeré informaci o trénincích, na kterých Nás vždy můžete navštívit, najdete na těchto stránkách v kapitole „Týmy“. Možné dotazy Vám zodpoví Daniel Žemlička, tel.: + 420 739 613 008, nebo kterýkoliv z Našich trenérů.

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

CZ,USA,JAP