U14: Sibiřské hodnoty nás neopouští, naopak přituhuje. - 34 a - 40!

BK Snakes Frýdek-Místek 56 : 90 BK NH Ostrava
BK Snakes Frýdek-Místek 43 : 83 BK Opava

O víkendu 24. - 25. 3. odehrálo družstvo jedno venkovní utkání proti BK NH Ostravě a jedno domácí utkaní proti BK Opavě. S oběma soupeři bychom za normálních okolnostní hráli vyrovnané utkání a mohli bojovat o vítězství. Mezi soupeřem a NÁMI byl jediný rozdíl, chtěl hrát a chtěl vyhrát. Na straně soupeře byla viděť chuť do hry a radost na každém hráči, který dostal příležitost ukázat své dovednosti.

V sobotním utkání jsme během první čtvrtiny soupeře z Ostravy velmi potrápili. Získavali jsme jednoduché míče z nátlakové obrany po celém hřišti a díky rychlé přechodové fázi jsme zakončovali sami. Během začátku druhé čtvrtiny nastal zlom, ve kterém NÁM soupeř odskočil o 14 bodů. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez snahy a chuti hrát a pokračovali jsme až dokonce, jak už to máme ve zvyku. Nakonec jsme soupeři věnovali 90 bodů a jeli jsme domů.

V nedělním duelu proti Opavě jsme se od začátku až do konce utkání hledali. Chaos v útoku, chaos v obraně a nesmyslné chyby.. Takovou strategii jsme dnes vydrželi celých 40 minut. Soupeř to měl dnes velmi jednoduché a prakticky si mohl dělat na hříšti co chtěl.

Oba soupeři si zaslouží pochvalu za předvedený herní projev. Gratulujeme k vítězství.

Nakonec děkuji všem rodičům, kteří přišli podpořit své děti.

Trenér, Daniel

« zpět

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

CZ,USA,JAP