Fan Shop

Pro všechny hráče soutěžních týmů BK SNAKES Frýdek-Místek – U10, U11, U12 a U13, ale samozřejmě také pro hráče přípravek, jsme připravili výběr doplňků nepovinného vybavení hráčů.

Pro soutěžní družstva se jedná o převlékací soupravy v  novém designu Snakes a douhé ponožky Mizuno na zápasy.

Soupravy jsou zakázkově vyráběny z funkčních textilií ve firmě Jadberg (http://www.jadberg.eu - do výroby možno vždy zadat při nashromáždění deseti zájemců o tuto soupravu). V této chvíli v soupravách hrají hráči nastupující za družstva U14/15, U14, U11 a ve výrobé jsou také pro tým U12. Používáme při rozehřívání před zápasy, při přesunech na klubových akcích a samozřejmě přiměřeně dle vašeho uvážení i mimo klubové aktivity. Pro opravdové nadšence a rodící se fanklub jsme schopni zajistit výrobu dospělých velikostí – obou nebo jen horního dílu.

Prvořadě pak doporučujeme nákup kvalitních indoorových míčů Gala Chicago za ceny výrazně dotované klubem nebo "stokorunové" Kipsty pro děti z přípravek, vhodné i pro přípravu mimo tělocvičnu. 

Nejen pro fanoušky jsme také dále připravili bavlněná trička BK SNAKES FM s erbem našeho města a zimní čepice s bambulí v barevných mutacích modrá-žlutá, nebo černá-červená.

Průběžně připravujeme rozšíření nabídky.

Dostupnost některých položek je omezená aktuálním počtem (Mizuno ponožky, pletené čepice, ...).

Ceny pro Vás  
 Převlékací souprava 700,-/1400,-
 Ponožky Mizuno 120,-

 Bavlněné tričko "We are Czech Snakes"

 Barvy: Červená, Černá, Bílá, Modrá

100/250,-
 Zimní čepice "Snakes - vysivka FM" 145,-
 Míč č. 5 Kipsta Tarmak 100 110,-
 Míč č. 5 Gala Chicago 550,-
 Míč č. 7 Gala Chicago 650,-

       

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

CZ,USA,JAP