BBB* (Basketpoint Baby Basket)

Celý realizační tým kvalifikovaných trenérů basketbalu (s profesionální ČBF A, nebo B) z klubu Basketpoint Frýdek-Místek připravili zpestření programu předškolních zařízení v našem městě.

V mateřských školkách na ulici Lískovecká, Anenská a v zařízení “Beruška” na svých pravidelných návštěvách ve čtrnáctidenních či týdenních intervalech seznamují děti se světem míčových sportů.

Vybaveni basketbalovými koši pro nejmenší, univerzálními míči a dalšími pomůckami přispívají kultivaci pohybu a vnímání sportu dětí v našem městě. Dostane se na gymnastiku, atletiku, házení, kutálení i odbijení míče a samozřejmě i na dribling a nezbytnou střelbu na koš. Kluci i holčičky se o basketbalu i něco doví a uvidíme, jestli si to časem i zapamatují.

A jestli si v budoucnosti vyberou pro své koníčky NÁŠ sport jako ten hlavní,  už není tak důležité. Za nás budeme rádi, že budou vědět, co znamenají výrazy jako sport, trenér, trénink, soutěžní utkání a že jim má tento svět co nabídnout. Třeba se ta krásná hřiště na sídlištích a mezi domy, které jsou u nás opravdu v nebývalém počtu začnou zase plnit sportujícími dětmi, které opustí pasti virtuálních sociálních sítí, tabletu a chytrých telefonů …

Těšíme se, že bude naše činnost inspirací a další kluby a zástupci sportu v našem městě se přidají a obohatí náplň dětí v předškolním věku odbornou péčí a kouzly ze svého trenérského klobouku.

Sportu jako nezastupitelnému nástroji pro výchovu dětí zdar!

Zdeněk Navrátil
předseda klubu

* Více informací o programu BBB na webových stránkách, Basketpointfm.cz, nebo přímo u trenérů v sídle klubu, na ředitelství firmy Inva na ulici T. G. Masaryka.

MŠ Lískovecká


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

MŠ Beruška


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

MŠ Anenská


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

CZ,USA,JAP