Jr. NBA League

Vážení rodiče a milé děti,

tento rok basketbalový klub BK Snakes Frýdek-Místek v úzké spolupráci se Základní školou a mateřskou školou Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254 se rozhodl zúčastnit celosvětového basketbalového projektu, Jr. NBA League, pro naše nejmenší basketbalisty a nadšence. Během následujících dnů se vybraní hráči, z prvního ročníku ZŠ 5.,  sejdou na předzápasovém tréninku, na kterém se seznámí se všemi spoluhráči a sjednotivé své basketbalové dovednosti. 

Představení projektu

Jr. NBA League je jedinečný projekt pro děti ve věku 10-11 let,
které mají šanci alespoň na jednu sezónu zažít pocity těch nejlepších basketbalových hráčů klubů NBA. Basketbalový turnaj kopírující herní systém NBA, který má za úkol propagovat basketbal po celé České republice. Každá škola zúčastněná v projektu, respektive tým, reprezentují jeden z 30 týmů NBA, který jim je přidělen na základě draftu. Projekt je ve stejné podobě realizován po celém světě a NBA se na organizaci aktivně podílí.

První kolo soutěže se uskuteční ve čtvrtek 26. 4. 2018 v dopoledních hodinách, v Ostravě, Cingrova 1627/10, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz.

Rozlosování:

8:00 ZŠ Na Nábřeží (Havířov) -  ZŠ PORG
8:45 ZŠ FM - ZŠ Gen. Píky
9:30 ZŠ PORG - ZŠ FM
10:15 ZŠ Gen Píky - ZŠ Na Nábřeží
11:00 ZŠ Na Nábřeží - ZŠ FM
11:50 ZŠ PORG - ZŠ Gen Píky

Veškeré informace naleznete na domovských stránkách, www.jrnbaleague.cz.

Daniel Žemlička
email: zemlickadaniel@gmail.com

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

CZ,USA,JAP