Zdarma Dárky Pro Pravidelné zákazníky, Pět Možnosti jsou volitelné, děkuji vám za vaši podporu.

Nový produkt

Skladem

1000 ks

137.08 Kč

207.69 Kč

Vážení Zákazníci, za Prvé, děkuji moc za vaši velkou spport Vaši podporu a povzbuzení motiv nám dělat lepší práci. V posledních letech, jsme obdrželi mnoho z vaše rady, připomínky, návrhy ... Všechny vaše názory jsou zacházeno velmi opatrně a vyřešit naše nejlepší úsilí. Víme, že tam je ještě dlouhá cesta, aby bylo perfektní. ale budeme se snažit a pracovat společně s vámi. Ve stejné době, jsme tak rádi, že vidět, obdržíte zboží velmi spokojené jako koncoví uživatelé. také, jsme také hrdí, protože distributoři, maloobchody a dropshopping, rostou s naší dobrá cena a vysoká kvalita produktů. Je naší velkou ctí sloužit, pracovat a spřátelit se s vámi. Níže můžete získat zdarma dárek, můžete si vybrat z 1-5. a můžete platit poplatek za doručení přímo. ALE, Jsme stronly naznačují, můžete nám říct, který dárek si vyberete a vaše nové číslo objednávky, zašleme tento dar spolu, pak není třeba platit žádné cent za tento dar. Poznámka: Dárky, Množství je omezené, kdo dřív přijde, frist. Další otázky, kontaktujte nás kdykoliv : )

Štítky: apc sc, fiber optic, konektor ftth, konektorů ftth, konektor optický, APC, konektor vlákno, apc konektor, konektor sc, konektorů sc
Původ KN(Původu)
Vlákno Typ Single Mode
Značka AUA
Certifikace NIC
Typ Konektoru SC/APC
Položka Délka 1m
Velikost sc apc
Číslo Modelu SC/APC

Napsat recenzi

Zdarma Dárky Pro Pravidelné zákazníky, Pět Možnosti jsou volitelné, děkuji vám za vaši podporu.

Zdarma Dárky Pro Pravidelné zákazníky, Pět Možnosti jsou volitelné, děkuji vám za vaši podporu.

0 Recenze
771.36 Kč

10/100 Míra Konverze na Vlákno Media Konvertory transparentně připojení 10/100 Ethernet vlákniny. 10/100 měniče poskytují ekonomický cesta k prodloužení vzdálenosti od stávající sítě, v životě, non-fiber based zařízení, nebo vzdálenost mezi dvěma zařízeními Správce sítě může vidět-vše s pokročilými

0 Recenze
290.35 Kč

Doprava zdarma FC, SC Konektor FC-LC Fiber Optic Adaptér, Optické Adaptér pro Optický Power Meter , Visual Fault Locator Tento SC(Samice) FC(Samec) typ optické hybridní adaptér je regulovaný typ vlákna-vložený adaptér konektor, který se podrobí operaci sestřihu a spojení mezi optickými vlákny. Funkce: Opakovaně

1 Recenze
187.75 Kč

AUA optický power meter, a Visual Fault Locator konverzní konektor pigtail jumper FC-SC transformovat konektor Připomenutí Vzhledem k relativně vysoké hodnoty zboží celní prohlášení. o týden později.vidět logistiky aktualizovat záznamy.jako je například zobrazení na místní zvyky.prosím kupující.můžete

1 Recenze
249.23 Kč

Původní HG8310 HG8310M 1GE Port GPON terminál FTTH ONU, Gpon Ont nejnovější verzi pro HUA WEI Vlastnosti: Port: 1GE. Plug-and-play (PnP): Internet a IPTV služeb může být nasazena jedním kliknutím na NMS a on-site konfigurace není nutná. Dálková diagnóza: Dálkové chyba lokalizace je prováděna

Související produkty