Měkké silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S20-Originální design

Nový produkt

Skladem

1000 ks

212.47 Kč

Vlastnosti [Tekutý silikonový Materiál]: tekuté silikonové pouzdro, materiál, ze kterého je stejné jako Samsung kryty, nabízí odolné dvouvrstvé konstrukce pro vyztužené sílu a soft touch. Kromě toho, mikrovlákno vnitřní polštář uvolňuje jakékoliv otěru, které mohou nastat při přijímání každém rohu. [Epic přesnost]: navržen s Samsung, případ sleduje všechny jeho linie a tvar tekuté silikonové pouzdro pro Samsung se dokonale hodí na tlačítka hlasitosti, spánku/aktivace tlačítko a křivky vašeho zařízení. Dotykové tlačítko se vztahuje s citlivou dotek a snadný přístup. [Elegantní a stylový]; premium gumové pouzdro pro Samsung vyniká a dává důvěru a estetický vkus, aby svého učitele. To je vždy suché a čisté, protože to je velmi snadno se čistí prach a nečistoty z pouzdra. [Snadno se čistí]: jakékoliv skvrny připojené k případu je snadno čistit vlhkým hadříkem. Udržet váš Samsung případě vždy čisté. [Služba Premium]: 365 Dní záruky, prosím, kontaktujte, pokud máte nějaké problémy. [Odolný 3 tier struktura] tekutý silikonový, pevný PC a měkké mikrovlákno chrání škrábance a dává šok-důkaz ochranu. [Plná Ochrana] kryt kryty tlačítek. 1,2 mm vyvýšené části pomoct chránit obrazovku a fotoaparát proti poškrábání přímým kontaktem s povrchem. [Snadná instalace] spodní materiál je vyroben z tekutého silikonu, což je jednodušší instalaci. Můžete snadno vložit pole z níže. [Perfect Match Color] upgradovat Samsung výběrem z různých barevných variant! [Ultratenkých a podporuje bezdrátové nabíjení] tento Samsung pouzdro je pouze 1mm, váha 18g, podporuje bezdrátové nabíjení bez odstranění případ. To nebude přidat další váhu, aby vaše zařízení a zcela zachovává lehké, tenké dotek. [Hladký, non-slip matné povrchové] vysoce kvalitní hladký matný povrch, který je pozoruhodný pomoci snížit otisky známek nebo tuku, a je snadno čistit s alkoholem. [Perfektní] speciálně vyrobené pro Samsung s snadný přístup ke všem tlačítka, se perfektně hodí reproduktor porty, sluchátka, kamery atd. S 0,8 mm vysoký okraj obrazovky a 1,2 mm fotoaparát okraj, aby se zabránilo poškrábání na ploché povrchy. TEKUTÝ SILIKONOVÝ MATERIÁL elago pouzdro pro Samsung je vyrobeno z tekutého silikonového materiálu, který vám dává příjemný a měkký pocit. Anti-otisků prstů funkce a nečistoty odpor udržet váš Samsung čistý.

TŘÍSTUPŇOVÁ STRUKTURA

Elago silikonové pouzdro má tří-tier struktura: Tekuté silikonové, pevné PC a měkké mikrovlákno ostění.

MĚKKÉ MIKROVLÁKNO PODŠÍVKA měkké mikrovlákno podšívka uvnitř pouzdra zabrání poškrábání a chrání váš Samsung

PLNOU OCHRANU

Případ se vztahuje na celý telefon, bez spodní části, takže snadný přístup pro připojení nabíječky, mikrofony a reproduktor. Přesné inženýrství umožňuje plný přístup ke všem tlačítka bez přerušení.

NABITÁ BEZDRÁTOVÁ

Podporuje bezdrátové nabíjení, zatímco střecha je pokryta. Nabíjecí LED zůstane objevil pro vaše pohodlí.

Štítky: pouzdro samsung s20, 7 případě iphon, 4 případ, pro honda shuttle, samsunk galaxy s20 případě, poxel 4a případě, případ s20 plus samsung, samsing galaxy s20 případě, pixel 4a 5g případě, případ iphon
Typ Další
Původ ES(Původu)

Napsat recenzi

Měkké silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S20-Originální design

Měkké silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy S20-Originální design

Související produkty