Magnetické Levitace Vysoké Rychlosti Solární Motor Vertikální Motor Vertikální Solární Energie (hotový výrobek)

Nový produkt

Skladem

1000 ks

560.76 Kč

modname=ckeditor

Typ 1: Dvou stranách sluneční energie

Typ 2: Čtyři boční sluneční energie

Čtyři boční soloar energetické parametry:

Celková hmotnost: 235 g

Revoluce: 300-1500 ot/MIN

Celková velikost :150*105*50 mm

Materiál: akryl, silný magnet, solární panel, čistě měděné smaltované dráty

Pevné končí fixní držák magnet, vhodná pozice, tak dlouho, jak je analýza na magnetické pole generované pojistný kroužek na obou koncích magnetu, může vědět, a jsou opatřeny magnety ve svislém směru, ve skutečnosti, v podobné mísy magnetické pole, jsou opatřeny magnety bude klouzat do středu mísy, také je uprostřed držák na obou koncích magnet, podporované směrem nahoru.

Ale to je jen stabilní suspenze být vyvýšen je nemožné, dokonce i trochu, ztratí rovnováhu, pak budeme mít na obou koncích ložiska magnet držák, uprostřed magnetu, lehce ven, pohybující se trochu, podle analýzy napětí magnetu je další síla, síla, přejděte na směru pohybu, takže tip na podporu, a vnější rušení, může být spoléhat na podporu místních tření k vyrovnání, že inteligentní, pokud je správně nastaven, tření bude nepatrný.

POZNÁMKA:

1. Produkt potřeb (sunshine, vana master zářivka, wolframové žárovky, reflektor) a další high-power zdroje světla k osvětlení, a obyčejné zářivky, úsporné lampy a led lampy nejsou dost řídit tento produkt!

2. Silné magnety jsou křehké. Nenechte silné magnety volně absorbovat.

3. Akryl je snadno se nosí, před porodem je pokryta film doručení, prosím, nevadí, když přijímání a podrobnosti stránka je jiná, slzný film a obraz je stejný.

3. Akryl, také známý jako plexisklo, je druh plastu, prosím, nedávejte výrobek v autě nebo v místě vysoké teploty, bude to způsobit deformaci a poškození produktu akrylové.Zároveň nespadají - akrylové, bude to způsobit praskliny.

Štítky: debutantské šaty, prohrábnout tričko ženy, velké magnetické levitace, ymgi solární klimatizace, elektromagnetický klimatizace, magnetické levitace plovoucí světě 10, klimatizované solární, magnetické levitace plante, magnetické levitational modul, Elektronické Magnetické Levitace Plovoucí Světě
Typ Klimatizace Dílů

Napsat recenzi

Magnetické Levitace Vysoké Rychlosti Solární Motor Vertikální Motor Vertikální Solární Energie (hotový výrobek)

Magnetické Levitace Vysoké Rychlosti Solární Motor Vertikální Motor Vertikální Solární Energie (hotový výrobek)

0 Recenze
205.41 Kč

Vítejte Mxsyuan Store Drahý Příteli Děkuji moc za vaši podporu.Pokud nějaké jiné požadavky, které ostatní dodavatelé a nás neukázal v www.basketpointfm.cz ,plz nás kontaktovat prostřednictvím Chatto udělat nový odkaz pro vás.Protože stále máme velké zásoby nenahrály v www.basketpointfm.cz.Pokud si koupíte

1 Recenze
1 118.00 Kč

modname=ckeditor typ1:12v type2:24v Popis produktu: Tento výrobek se používá pro řízení škrticí klapky vznětového motoru.,Nastavit otáčky motoru,Vnitřní ochranu-line a cestovní koncový spínač。Malé rozměry, Snadné instalace, výhody jednoduché ovládání, obvod,。 Velikost:

1 Recenze
429.30 Kč

modname=ckeditor Naše společnost se specializuje na výrobu bezdrátových produktů.(Bezdrátové High Power Router, Bezdrátové sítě, adaptér, Bezdrátové modul,Rozvoj Bezdrátových Software a Hardware Řešení),UndertakeOEM、ODMOrder,Vítejte v call pro konzultace a vyjednávání。 Retailable,Samolepka,Přizpůsobitelné

Související produkty